Lokalita

 

Domy jsou situovány na klidném místě, v přímém sousedství nové zástavby rodinných domů v obci Mukařov. Obec Mukařov leží jihovýchodně od Říčan, v okr. Praha-východ. Výhoda lokality spočívá také ve velmi dobré dostupnosti dopravních spojení do centra Prahy, které je vzdálené cca 25 km.

Ve velmi úzké blízkosti od zástavby našich domů je nově otevřená moderní ZŠ, MŠ, Mateřské centrum či knihovna, pár minut pěšky se nachází praktická lékařka, ale i obchody a restaurace. Celková občanská vybavenost obce je na vysoké úrovni - nachází se zde několik kadeřnictví, pedikura, manikura, fitness, masáže, atd., je zde něklik sportovních hřišť pro děti i dospělé. Přímo v obci ordinují dva praktičtí lékaři, lékař pro děti a dorost, je zde zubní ordinace i veterinární klinika. 

V okolí Mukařova se rozkládají louky a lesy (NPP Voděradské bučiny), které jsou protkány jak stezkami pro pěší, tak cyklostezkami. Příroda v okolí domů je velmi vhodná ke sportovnímu vyžití. Stejně tak Vás však bude vybízet k pěším procházkám a houbaření v okolních lesích.

V obci Mukařov v současné době žije téměř 2500 obyvatel.